סיון כהן
 משרד עורכי דין

  SIVAN COHEN ADVOCATE

כתובתינו: רח' בר כוכבא 23 בני ברק (מגדל V TOWER)

  טלפון: 03-5447788 פקס: 03-544887 נייד: 050-3644228

עורך דין גירושין 
ידועים בציבור  |  כתובה  |  הסכם ממון  |  הסכם לחיים משותפים  |  
עורכת דין גירושין

אף אחד לא חושב על גירושין שהוא או היא נמצאים תחת החופה. אבל מה לעשות שאחד מכל שלושה זוגות בישראל מתגרשים. גירושין הוא אירוע קשה לכל אחד שעובר אותו ובמיוחד אם ישנם ילדים במשפחה. חילוקי הדעות אינם מסתיימים סביב שולחן האוכל אלא מגיעים בהרבה מקרים לבתי משפט כדי להכריע אצל מי ישארו הילדים וכיצד יחולק הרכוש המשותף.

כדי להיות מוכנים ליום שאחרי ההודעה על הרצון להיפרד ולפרק את חבילת המשפחה שלכם, אתם צריכים לשכור עורך דין גירושין בכדי לייצג אתכם באופן הטוב ביותר לאורך כל התהליך.

עורכת דין גירושין – שירות מקיף

תחום הגירושין הינו תחום מאד רגיש. מעורבים בו אנשים ישרים שאינם פורעי חוק או עבריינים, שנסיבות חייהם הביאו אותם למהלך שעשו ולבתי משפט שם יאלצו להגיע להסדרים ולפשרות בנוגע לילדיהם ורכושם. ליווי משפטי צמוד ותמיכה לכל אורך הדרך חשובה מאין כמוה.

עורכת דין גירושין יכולה לייעץ לכם עוד לפני שמגיעים לבתי משפט ולנסות להגיע לפשרה באמצעות גישור גירושין או הסכם ממון שיחסוך מכם התרוצצות ארוכה בבתי משפט והוצאות כספיות רבות. עורכת דין גירושין תוכל כמובן לערוך תביעות גירושין במידת הצורך וללוות אתכם בכל דרך שתבחרו.

עורך דין גירושין – כל השירותים

עורכת דין גירושין עוסקת בתחומים רבים הקשורים לנושא של דיני משפחה וירושה. בין הנושאים החשובים ניתן למצוא הסכמי גירושין, מזונות לאישה ולילדים, משמורת, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, מירוץ סמכויות בין בית הדין הרבני לבית המשפט לענייני משפחה, שלום בית, נישואין אזרחיים, פסולי חיתון, ידועים בציבור, צוואות, ירושות, אפוטרופסות, אלימות במשפחה, גישור, חטיפת ילדים, גניבת זרע וכיצוא באלה.

עורכת דין גירושין – תיקים אבודים, גישור גירושין

ישנם תיקים הנחשבים כתיקים אבודים שאין סיכוי לקבל בהם דבר. עורכת דין גירושין טובה תדע כיצד להציל תיקים אבודים אלה ולהשיג עבורכם את המקסימום האפשרי. אחד ההליכים הנפוצים כיום הוא גישור גירושין, וזאת עקב עומס רב שקיים על בתי המשפט הנאלצים לדחות שוב ושוב את הדיונים בעניינים אלה.

גישור יכול לחסוך לכם זמן וכסף רבים ולהשאיר אתכם אם רוב התביעות שלכם. תהליך הגישור הינו תהליך המתבצע על ידי מגשר שבסופו מגיעים לפשרה בעניין הנדון. אם מדובר בתיק גירושין ניתן להגיע באמצעות הגישור לפתרון כל הסעיפים כולל משמורת על הילדים, חלוקת רכוש וכיוצא באלה. לאחר שחותמים הצדדים על ההסכם הוא מקבל תוקף של בית משפט והצדדים מחוייבים למלא אותו ככתוב. גישור לצרכי גירושין הוא דרך הרבה פחות כואבת רגשית והרבה פחות כואבת כספית, כדי להגיע לפשרה בעניינים אלה.

עורכת גין גירושין
  • כתובתינו:
    רח' מונטיפיורי 9 תל אביב
  • טלפון: 03-5172929
כתובתינו: רח'  כוכבא 23 בני ברק (מגדל V TOWER)   טלפון: 03-5447788 פקס: 03-5448879
 
נייד: 050-3644228
  

המידע באתר הינו כללי בלבד ואינו מהווה מתן ייעוץ ובכל מקרה אין לעשות בו שימוש כאמור מבלי לקבל חוות דעת ו/או יעוץ משפטי מקצועי פרטני בהתאם לנסיבות הספציפיות. בכל מקרה מומלץ לדעתנו לבחון בטרם עת, את כל ההשלכות המשפטיות לפני נקיטת כל פעולה שהיא.

 
לייבסיטי - בניית אתרים