סיון כהן
 משרד עורכי דין

  SIVAN COHEN ADVOCATE

כתובתינו: רח' בר כוכבא 23 בני ברק (מגדל V TOWER)

  טלפון: 03-5447788 פקס: 03-544887 נייד: 050-3644228

עורך דין גירושין 
ידועים בציבור  |  כתובה  |  הסכם ממון  |  הסכם לחיים משותפים  |  
עורך דין לדיני משפחה

עומדים בפני פרידה וגירושין? נדרשים לעורך דין מקצועי שייצג אתכם? כפי שבוודאי תבינו, לרוב האנשים יש העדפה ברורה לשכירת שירותיו של עורך דין לדיני משפחה המתמחה בהליכי גירושין. זאת מאחר ועורכי דין בתחום המשפחה עוסקים בקשת רחבה של נושאים הקשורים בתחום כדוגמת הסכמי ממון, אימוץ ילדים, נישואין, טיפולי הפריה וירושות.

בנוסף,שלא כמו בתחומים אחרים, עורכי דין לענייני משפחה נדרשים להיות בעלי הבנה בינאישית ויכולות תקשורת גבוהות, מכיוון שחלק מהותי בעבודתם מורכב מהיבטים רגשיים ונפשיים המלווים את המקרים המיוצגים על ידיהם.

בדיקת פסקי דין ככלי להערכת עורכי דין משפחה

בחירת עורך דין לענייני גירושין דורשת בדיקה מדוקדקת של ניסיונו ויכולתו לפעול לטובת הצד שאותו הוא מייצג. אומנם בעת השיחה הראשונית תוכלו לתשאל את איש המקצוע אודות ניסיונו והצלחותיו, אך אם אתם רוצים לקבל אינדיקציה אמינה נוספת תוכלו להיכנס למנועי החיפוש באינטרנט או באינדקסים של פסקי דין. באתרים אלו יוצגו בפניכם פסקי דין, מאמרים וכתבי טענות של אותו עורך דין, בעזרתם תוכלו להתרשם ממידת הצלחתו, מבתי המשפט בהם הופיע, ממספר התיקים שייצג ומהנושאים המרכזיים בהם הוא מתמחה. נתונים אלו יהוו כלי חשוב לבחירת עורך הדין הנכון עבורכם.

עורכי דין משפחה – גירושין

עורכי דין משפחה מכונים לעיתים קרובות גם עורכי דין גירושין, מכיוון שעבור רבים מהם מדובר בתחום התמחות ועיסוק מרכזי. חשוב לדעת כי תיקי גירושין כוללים תחומים רבים בהם על איש המקצוע להפגין יכולות גבוהות, כדוגמת ניסוח הסכם ספציפי המותאם למקרה, או ייצוג הלקוח מול בן הזוג, עורך דינו ובערכאות השונות. כמו כן נדרש עורך הדין לטפל בכל הקשור להסכם הגירושין, כולל הסדרי ותביעות רכוש וממון, משמרות ילדים והסדרי ראייה, תשלומי מזונות לילדים ולאישה, יישום גט והוצאה לפועל.

עורכי דין משפחה והסכמי ממון

תחום חשוב נוסף בו עוסק עורך דין לדיני משפחה הינו עריכת הסכמי ממון, אשר הפכו לנפוצים מאוד לאחרונה בקרב זוגות העומדים להתחתן. הסכמים אלו מתמקדים בעיקר בזכויות ובחלוקת הרכוש בין בני הזוג במקרה של פרידה או גירושין. יש לציין כי מדובר בחוזים מורכבים ובעלי משמעות רבה הדורשים את אישורם של בתי דין רבני או בית המשפט.

עורכי דין משפחה וירושה

ירושות מהוות במקרים רבים גורם לעימותים וסכסוכים משפחתיים. עורכי דין לענייני משפחה המתמחים בירושות אמונים על כל הקשור לתחום משפטי מורכב זה, הכולל כתיבת צוואות, הסדרי ירושה, ערעור על צוואות, הכרה בבני זוג ידועים בציבור ואיתור יורשים.

ייצוג בני זוג מול הרשויות

עורכי דין לענייני משפחה עוסקים גם בייצוג בני זוג מול רשויות שונות לקביעת מעמדם או מימוש רצונותיהם ודרישותיהם. דוגמאות בולטות לכך מהווים אימוץ ילדים, נישואין של בני דתות שונות, נישואין עם בעלי אזרחות זרה, וצווי עיכוב יציאה מהארץ לאחד מבני הזוג.

עו"ד סיון כהן
  • כתובתינו:
    רח' מונטיפיורי 9 תל אביב
  • טלפון: 03-5172929

הצג מפה גדולה יותר
כתובתינו: רח'  כוכבא 23 בני ברק (מגדל V TOWER)   טלפון: 03-5447788 פקס: 03-5448879
 
נייד: 050-3644228
  

המידע באתר הינו כללי בלבד ואינו מהווה מתן ייעוץ ובכל מקרה אין לעשות בו שימוש כאמור מבלי לקבל חוות דעת ו/או יעוץ משפטי מקצועי פרטני בהתאם לנסיבות הספציפיות. בכל מקרה מומלץ לדעתנו לבחון בטרם עת, את כל ההשלכות המשפטיות לפני נקיטת כל פעולה שהיא.

 
לייבסיטי - בניית אתרים